Stálica Ibiza a ťahúň Arona, toto sú dva najmenšie modely SEATu predávané na našom, Slovenskom trhu. 

Pokrok nezastavíš

Po vzore väčšieho SEATu Ateca prichádza modernizácia aj na túto veselú dvojku

Svet sa stáva čoraz viac digitalizovaný a tento fenomén neobchádza ani automobilový svet. Preto sa tomuto trendu prispôsobia aj SEAT Arona a Ibiza a modernizovaná technológia prinesie rozšírenejšiu funkčnosť a intuitívnejšie ovládanie. Spolu s fresh dizajnovými modifikáciami bude mladistvý duch týchto dvoch španielov podčiarknutý červenou čiarou.

Ikona

Ibiza je už osvedčenou stálicou modelovej ponuky SEAT. Od svojho uvedenia na trh v roku 1984 ponúkala niekoľko karosárskych verzií, niektoré boli viac úspeštné niektoré o čosi menej. Napriek tomu sa predalo neuveriteľných 6 miliónov kusov a Ibiza je jednoznačne základným kameňom úspechu tejto značky.

Zdroj: SEAT

Mladá krv

Arona je na trhu výrazne kratšiu dobu ako sestra Ibiza, zato je však nemenej podstatnou časťou ponuky. Od svôjho predstavenia pred necelými štyrmi rokmi si našla svojich fanúšikov. Vďaka svôjmu robustnejšiemu vzhľadu a väčšej svetlej výške sa hodí nielen do mesta ale zvláda aj menší terén. Snáď aj vďaka týmto jej vlastnostiam sa stala v roko 2020 druhým najpredávanejším modelom značky. My veríme, že aj po facelifte sa bude tešiť rovnakej obľube.

Zdroj: SEAT